Najnowsze filmy i artykuły“Prawosławie” zdemaskowaneDlaczego Piekło musi być wieczne?Antychryst rozpoznany!Co fałszywi chrześcijanie mylą w liście do EfezjanDlaczego tak wielu nie może uwierzyć“Magicy” potwierdzają o istnieniu świata duchowegoNiesamowite dowody na istnienie BogaWiadomości
Posoborowy Kościół „katolicki” zdemaskowanyKroki do nawróceniaPoza Kościołem nie ma zbawieniaForum dyskusyjneRóżaniec świętyOjciec PioTradycyjne katolickie zagadnienia i grupyWspomóż ocalić dusze: darowizna

Herezje Benedykta XVI

Brat Michael Dimond

Uwaga wstępna: Heretyk to osoba ochrzczona, która odrzuca autorytatywne nauczanie Kościoła rzymskokatolickiego. Schizmatyk to osoba, która odmawia komunii z prawdziwym papieżem lub odmawia komunii z prawdziwymi katolikami. Apostata to osoba, która całkowicie odrzuca wiarę chrześcijańską. Wszyscy heretycy, schizmatycy i apostaci odłączają się od Kościoła katolickiego automatycznie (Pius XII, Mystici Corporis, 29 czerwca 1943). Dlatego, jeśli ktoś jest heretykiem, nie jest katolikiem (papież Leon XIII, Satis Cognitum 29 czerwca 1896). Większość heretyków przekonuje samych siebie, że nie zaprzecza żadnemu dogmatowi, gdy w rzeczywistości tak jest. Ta strona będzie często aktualizowana. (Wszystkie podkreślenia, takie jak pogrubienie, podkreślenie i kursywa niekoniecznie są autorstwa cytowanego autora).

 

2013 r.

Luty – Niewiarygodne herezje Benedykta XVI na temat „prawosławnych”: naucza, że schizma jest świętością

 

2012 r.

Grudz. – Oburzająca promocja schizmy i schizmatyków przez Benedykta XVI

Listop. – Zdumiewające herezje Benedykta XVI na temat islamu i innych fałszywych religii

Sierp. – Benedykt XVI ogłasza Najwyższego Kapłana Buddyjskiego „czcigodnym” i jego ostatnie herezje na temat „prawosławnych”

Czerw. – Benedykt XVI mówi, że fałszywe religie są obecne w chrzcie i wiele więcej

 

2008 r.

Kwiec. – Benedykt XVI promuje, że każdy człowiek musi mieć możliwość wyboru takiej religii, jaka mu się podoba

Mar. – Benedykt XVI chrzci kolejną kobietę w wątpliwie ważny sposób

 

2007 r.

Grudz. – Benedykt XVI chwali oba asyskie spotkania modlitewne i stwierdza, że św. Paweł nie troszczył się o zbawienie tych, którzy nie słyszeli Ewangelii!

Maj – Benedykt XVI pobłogosławił rabina i pozwolił, by rabin pobłogosławił jego

More

^