^
^
Najnowsze filmy i artykuły | “Prawosławie” zdemaskowane | Dlaczego Piekło musi być wieczne? | Antychryst rozpoznany! | Co fałszywi chrześcijanie mylą w liście do Efezjan | Dlaczego tak wielu nie może uwierzyć | “Magicy” potwierdzają o istnieniu świata duchowego | Niesamowite dowody na istnienie Boga | Wiadomości |
Posoborowy Kościół „katolicki” zdemaskowany | Kroki do nawrócenia | Poza Kościołem nie ma zbawienia | Forum dyskusyjne | Różaniec święty | Ojciec Pio | Tradycyjne katolickie zagadnienia i grupy | Wspomóż ocalić dusze: darowizna |
Skandale i Herezje Pawła VI
Paweł VI
Paweł VI był osobą podającą się, za głową Kościoła katolickiego w okresie od 21 czerwca 1963 roku do 6 sierpnia 1978 roku. On jest tym, który promulgował Sobór Watykański II i nową Mszę. Widzieliśmy już, że dowody wskazują, że człowiek, który poprzedził i wyniósł Pawła VI, Jana XXIII, był masonem i jawnym heretykiem. Widzieliśmy także, że dokumenty Soboru Watykańskiego II zawierają wiele herezji i że nowa Msza, którą Paweł VI ostatecznie uchwalił, stanowi rewolucję liturgiczną.
Paweł VI uroczyście ratyfikował wszystkie 16 dokumentów Soboru Watykańskiego II. Niemożliwe jest, aby prawdziwy papież Kościoła katolickiego uroczyście ratyfikował nauki, zawierające błędy. Jak pokażemy bardziej szczegółowo w dalszej części tej książki, fakt, że Paweł VI ratyfikował błędne nauczanie II Soboru Watykańskiego, dowodzi, że Paweł VI nie był prawdziwym papieżem, ale antypapieżem.
Ważne jest, aby pamiętać, że Paweł VI był tym, który dał światu nową Mszę, nowe „sakramenty” i fałszywe nauki II Soboru Watykańskiego. Jeśli chodzisz na nową Mszę lub akceptujesz nauczanie posoborowe, zaufanie, które masz, że te rzeczy są prawowite, jest bezpośrednio związane z przekonaniem, że Paweł VI był prawdziwym katolickim papieżem.
Ukażemy teraz zdumiewające herezje Pawła VI. Na podstawie jego oficjalnych przemówień i pism, pokażemy, że Paweł VI był całkowitym odstępcą, który nie był nawet w najmniejszym stopniu katolikiem. Wszystkie oficjalne przemówienia i pisma ludzi, którzy twierdzą, że są papieżami, są zawarte w watykańskim tygodniku L'Osservatore Romano. Watykan udostępnił numery swoich gazet od 4 kwietnia 1968 roku do chwili obecnej. Na podstawie tych przemówień dowiedziemy teraz, że z racji niepodważalnych i niezaprzeczalnych dowodów, Paweł VI nie był prawdziwym papieżem, ale był on zupełnym heretykiem i odstępcą.
Te pytania nie prowadzą nas do niekończących się i skomplikowanych dyskusji. Czy Bóg istnieje? Tak. Kim jest Bóg? Trójcą Świętą. Jaką wiedzę może mieć człowiek o nim? Wiarę katolicką. Jaki związek z nim musi mieć każdy z nas? Należeć do Kościoła, który On ustanowił. Paweł VI oświadcza, że są to niekończące się i skomplikowane pytania. Żaden katolik nie stwierdziłby takich nonsensów, które z wiary katolickiej i prawdziwego Boga szydzą oraz czynią Go niezrozumiałymi.
Tutaj Paweł VI wyraźnie stwierdza i aprobuje modernistyczne bluźnierstwo, że wszystko jest
w stanie ewolucji. Jego herezja została wyraźnie potępiona przez papieża Piusa X.
PAWEŁ VI O NIECHRZEŚCIJAŃSKICH RELIGIACH
Kościół katolicki naucza, że wszystkie niekatolickie religie są fałszywe. Jest tylko jeden prawdziwy Kościół, poza którym nikt nie może zostać zbawiony. To jest katolicki dogmat.
Wszystkie inne religie należą do diabła. Takie jest nauczanie Jezusa Chrystusa, Kościoła katolickiego i Pisma Świętego. Zobacz 1 List do Koryntian 10:20 oraz Psalm 95:5. Każdy, kto okazuje poważanie religiom niechrześcijańskim lub uważa je za dobre lub godne szacunku, wypiera się Jezusa Chrystus i jest apostatą.
Więcej o tym, co Paweł VI myślał o niechrześcijańskich religiach diabła:
To jest apostazja - całkowite odrzucenie Jezusa Chrystusa.
Tutaj Paweł VI mówi, że religie wymyślone przez człowieka są czasami nadzwyczaj szlachetne! To jest apostazja - odrzucenie Jezusa Chrystusa i Wiary katolickiej.
Mówi on, że ceni fałszywe religie.
Hindusi to poganie i bałwochwalcy, którzy wielbią wielu fałszywych bogów. Fakt, że Pawła VI wychwalał znanego hindusa Gandhiego jako „zawsze świadomy obecności Boga”, ponownie pokazuje, że Paweł VI był kompletnie obojętny religijnie. Oficjalnie wychwalał fałszywą religię hinduizmu w dokumencie II Soboru Watykańskiego Nostra Aetate #2 (o religiach niechrześcijańskich), jak to cytowaliśmy w części poświęconej Soborowi Watykańskiemu II.
Zauważcie ponownie, że Paweł VI ceni fałszywe religie; to jest satanistyczne.
Paweł VI mówi, że różnice religijne są honorowane w Indiach i że z zadowoleniem to widzi. Oznacza to, że honoruje on oddawanie czci fałszywym bogom.
Tutaj Paweł VI wyraźnie ujawnia, że głosi on nową Ewangelię. Religie niechrześcijańskie, mówi nam, nie są już naszą przeszkodą do ewangelizacji. Jest to odstępcza religia antychrysta.
Paweł VI mówi nam, że słuszne jest wyznawanie fałszywych religii, które wielbią w „głębokiej czci” fałszywych bogów! To może być najgorsza herezja, którą Paweł VI wypowiedział.
Prawdziwa religia ceni fałszywe religie? Nie, to znowu jest jawnie heretyckie.
Jest to jedno z najbardziej diabelskich, odkrywczych i heretyckich stwierdzeń, które Paweł VI kiedykolwiek wypowiedział. Wychwala on mądrość zawartą w obrazach pogańskiej świątyni shinto; innymi słowy, wychwala on bożków shintoistów!
PAWEŁ VI O BUDDYZMIE
Buddyzm jest wschodnią religią pogańską, która uczy wiarę w reinkarnację i karmę. Buddyści utrzymują, że życie nie jest warte życia (przeżywania), a każda forma świadomej egzystencji jest złem. Wielbią oni różnych fałszywych bogów. Buddyzm jest bałwochwalczą
religią diabła. Oto, co Paweł VI myślał o buddyzmie:
Według Pawła VI fałszywa, pogańska i bałwochwalcza religia buddyzmu jest jednym z bogactw Azji!
Zwróćcie uwagę na bałwochwalstwo i apostazję w podziwianiu nie tylko buddystów, ale także fałszywej religii buddyzmu.
Najpierw mówi, wypowiadając herezję, że Kościół katolicki patrzy ze szczerym szacunkiem na sposób życia buddystów. Następnie kontynuuje, że przy tej okazji musi przywołać słowa św. Jana: „lecz kto czyni wolę Bożą, trwa na wieki”. To co on ma na myśli jest oczywiste, że buddyści będą żyć wiecznie; to znaczy, że będą oni zbawieni. Szczyt herezji.
Paweł VI mówi, że Kościół katolicki odnosi się z poważaniem do duchowego bogactwa fałszywej religii buddyzmu. Następnie mówi, że pragnie współpracować z buddyjskim patriarchą, aby doprowadzić człowieka do zbawienia! To jest herezja i apostazja.
PAWEŁ VI O ISLAMIE
Islam jest fałszywą religią, która neguje Boskość Chrystusa i odrzuca Trójcę Najświętszą. Oprócz odrzucenia prawdziwego Boga, islam dopuszcza poligamię do czterech żon, a jego wyznawcy (muzułmanie) szerzą tę fałszywą religię z nieporównywalną gorliwością. Islam jest najbardziej zaciekle antychrześcijańską z fałszywych religii na świecie. Nawrócenie się na chrześcijaństwo w wielu krajach islamskich oznacza śmierć. Szerzenie prawdziwej wiary jest surowo zabronione przez muzułmanów. Islamskie społeczeństwo jest jednym z najbardziej zdeprawowanych w historii ludzkości. Oto, co Paweł VI myślał o tej fałszywej religii, która odrzuca Chrystusa i Trójcę:
Paweł VI mówi o bogactwach wiary islamskiej, „wiary”, która odrzuca Jezusa Chrystusa i Trójcę. Mówi, że ta „wiara” wiąże nas z jedynym Bogiem. To jest apostazja.
Muzułmanie nie wielbią jedynego prawdziwego Boga, Trójcy Świętej, razem z katolikami, o czym pisaliśmy w rozdziale dotyczącym herezji II Soboru Watykańskiego. Nie jest prawdą twierdzenie, że muzułmanie wielbią tego samego Boga, co katolicy. Do tego z całą pewnością muzułmanie nie czczą Boga, który osądzi ludzkość w dniu ostatecznym, Jezusa Chrystusa.
Paweł VI nazywa muzułmanów braćmi w wierze. To jest apostazja. Następnie mówi, że muzułmanie zawsze zastaną szacunek w Watykanie.
Wspomina on o swoim wielkim szacunku dla fałszywej wiary islamu oraz upamiętnia pamięć muzułmanów, którzy byli świadkami tej fałszywej religii aż do śmierci. To jest całkowita apostazja.
Jest to prawdopodobnie najbardziej oburzające stwierdzenie, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w odniesieniu do herezji, że są niekatoliccy męczennicy. Paweł VI mówi, że oprócz anglikanów, muzułmanie (którzy nawet nie wierzą w Chrystusa czy Trójcę) są męczennikami. To naprawdę zdumiewające i całkowicie heretyckie.
PAWEŁ VI O WOLNOŚCI RELIGIJNEJ
Jest to całkowicie fałszywe i heretyckie. Kościół katolicki potwierdził w swojej długiej historii, kosztem ucisku i prześladowań, że religia Jezusa Chrystusa jest jedyną prawdziwą; i to, że Chrystus jest prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem. Paweł VI chciałby jednak, abyśmy uwierzyli, że męczennicy byli straszliwie torturowani, nie ze względu na wyznanie wiary w Chrystusa, ale po to, aby wszyscy mieli wolność do wyznawania swoich różnych fałszywych religii! To jest niewiarygodnie heretyckie zniekształcenie prawdy!
W części poświęconej II Soborowi Watykańskiemu wykazaliśmy, że doktryna o wolności religijnej, która była popierana przez Paweł VI, została potępiona przez katolickich papieży.
PAWEŁ VI O „PRAWOSŁAWNYCH”
Paweł VI ze schizmatykiem Atenagorasem
Tutaj widzimy Pawła VI, który daje wyraźny masoński uścisk dłoni wschodniemu schizmatykowi, patriarsze Konstantynopola, Atenagorasowi, w dniu 5 stycznia 1964 roku. Obaj znieśli również wzajemnie ekskomuniki z 1054 roku. Oznacza to, że Paweł VI uznał, że wschodni „prawosławni” nie są już ekskomunikowani, mimo że odrzucają oni papiestwo. Dlatego, według Pawła VI, papiestwo nie jest dogmatem wiążącym pod karą ekskomuniki.
Wschodowi prawosławni są schizmatykami, którzy odrzucają papieską nieomylność oraz ostatnie trzynaście soborów powszechnych Kościoła katolickiego. Odrzucają to, że Duch Święty pochodzi od Drugiej Osoby Trójcy; pozwalają na rozwód i ponowne małżeństwo; i wielu z nich odrzuca Niepokalane Poczęcie. Oto, co Paweł VI uważa o tych schizmatykach:
Mówi, że przywództwo w schizmatyckim kościele jest wielką posługą.
Mówi on, że kościoły schizmatyckie są czcigodne.
Tak więc Paweł VI szanuje odrzucenie papiestwa i papieskiej nieomylności.
Oznacza to, że kościół schizmatycki jest Kościołem Chrystusowym.
Schizmatycy „prawosławni” są potępieni przez Kościół katolicki na wskutek odrzucenia przez nich papiestwa i nie przyjmowania dogmatów wiary katolickiej. Ale Paweł VI uroczyście zniósł te anatemy na nich ciążące, jak wspomnieliśmy powyżej. Podobnie jak w powyższym stwierdzeniu, te przemówienie Pawła VI oznacza, że usiłował on obalić papiestwo jako dogmat, w który należy wierzyć pod groźbą przekleństwa i potępienia.
Zwróćcie uwagę na dwie rzeczy: Po pierwsze, Paweł VI mówi, że będzie on modlił się za duszę zmarłego schizmatycka, wskazując, że zmarły niekatolicki patriarcha może zostać zbawiony, co jest herezją. Po drugie, prosi on o pocieszające błogosławieństwo Boże dla całego koptyjskiego kościoła prawosławnego. A co z faktem, że istnieje tylko jeden prawdziwy Kościół i że schizmatycki koptyjski kościół nie jest jego częścią? A co z Bożą łaską nawrócenia dla koptyjskich prawosławnych do prawdziwego Kościoła? Oświadczenie Pawła VI pokazuje po raz kolejny, że utrzymywał on, że heretyckie sekty są prawdziwymi Kościołami, a wiara katolicka nie jest niezbędna.
Nazywa on schizmatycki synod świętym, a Kościół schizmatycki czcigodnym. Paweł VI był schizmatykiem.
Nazywa schizmatyckiego patriarchę „Świętobliwość” i obchodzi pięćdziesiątą rocznicę schizmatyckiego kościoła.
To wszystko, co jest potrzebne, aby zauważyć, że Paweł VI był schizmatykiem, a nie katolikiem. Sporządził on wspólną deklarację ze schizmatyckim „papieżem”. Uznaje on tego schizmatyka za osobę zajmującą stolicę św. Marka. Jest to bluźnierstwo przeciwko papiestwu, ponieważ ten schizmatyk nie ma żadnego autorytetu. Odrzuca on wszelkie formy prozelityzmu - to znaczy próbowania nawracania schizmatyków - i mówi on „niech ustanie tam gdzie jeszcze istnieje”! Paweł VI był formalnym heretykiem i schizmatykiem.
PAWEŁ VI O INNYCH PROTESTANCKICH SEKTACH
Protestantyzm zaczął się z niemieckim księdzem Marcinem Lutrem, który opuścił Kościół katolicki i rozpoczął rewolucję protestancką w 1517 roku. Luter odrzucił wolną wolę, papiestwo, modlitwy do świętych, czyściec, Tradycję, Przeistoczenie oraz Świętą Ofiarę Mszy. Luter zastąpił Mszę nabożeństwem upamiętniającym ostatnią wieczerzę. Wszystkie sakramenty z wyjątkiem Chrztu i Świętej Eucharystii zostały odrzucone. Luter wierzył, że po upadku Adama, człowiek nie może robić dobrych uczynków. Większość protestantów ma takie same przekonania jak Luther, natomiast oni wszyscy odrzucają wiele katolickich dogmatów. Oto, co Paweł VI sądził o tych heretykach i schizmatykach:
Tutaj Paweł VI ujawnia, że agenda Sobór Watykański II, w odniesieniu do sekt protestanckich, przeszła od polemicznego sprzeciwu - innymi słowy, sprzeciwu względem ich fałszywych doktryn - do postawy akceptacji i wzajemnego poszanowania ich fałszywej religii.
Paweł VI mówi, że protestanci nie powinni stać się katolikami, ale pozostać lojalni wobec swoich sekt.
To jest nieprawdopodobna homilia. Zapewnia on heretyków innych denominacji o swoim szacunku. Weź pod uwagę to, że Paweł VI nie znał nawet osobiście wszystkich ludzi, których szanował. Nie wiedział o nich nic poza tym, że należą do jednej z tych sekt, i zapewnił ich o swoim szacunku na tej podstawie!
Paweł VI mówi, że Światowa Rada Kościołów została stworzona, aby przywrócić i objawić wszystkim doskonałą wspólnotę w wierze i miłości, która jest darem Chrystusa dla Jego Kościoła. Zwróć uwagę na zdumiewającą implikację tego stwierdzenia. Doskonałą wspólnotą w wierze i miłości, która jest darem Chrystusa dla Jego Kościoła, jest instytucja Kościoła katolickiego, Kościoła powszechnego, założona przez Chrystusa. Ale Paweł VI mówi, że jest ona objawiona przez Światową Radę Kościołów! Zastąpił on Kościół katolicki Światową Radą Kościołów. Światowa Rada Kościołów jest organizacją złożoną z wielu różnych sekt i wyznań. Tradycjonalny komentator właściwie nazwałby to komunistyczną przykrywką - mającą na celu podminowanie i zliberalizowanie „chrześcijańskie” kościoły świata. Jest to jednak niewątpliwie bardzo heretycka ekumeniczna organizacja złożona z różnych religii stworzonych przez człowieka.
Papież Pius IV, wyznanie wiary, Sobór Trydencki, ex cathedra: „Tą prawdziwa wiara Katolicka, poza którą nikt nie może zostać zbawiony … Teraz wyznaję i prawdziwie utrzymuję …”[64]
Oznacza to, że Paweł VI chce zjednoczyć się z anglikańską sektą nie wchłaniając ich; to znaczy, bez nawracania ich.
PAWEŁ VI O KONTROLI URODZEŃ
Paweł VI sprzyjał kontroli urodzeń.
Paweł VI mówi w Humanae Vitae, że pary mogą swobodnie nie mieć w ogóle dzieci, jeśli tak zechcą.
PAWEŁ VI O ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH
Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) jest diabelską organizacją, która promuje antykoncepcję i aborcję oraz dąży do przejęcia kontroli nad podejmowaniem decyzji w każdym kraju na świecie. Były sekretarz generalny ONZ U Thant pochwalił komunistę Lenina jako człowieka, którego „ideały znalazły odzwierciedlenie w Karcie Narodów Zjednoczonych”.[72] Oto, co Paweł VI myślał o ONZ:
Po pierwsze, Paweł VI mówi, że ONZ jest drogą, którą należy podążać. Mówi, że ONZ, a nie Kościół katolicki, jest najlepszym środkiem w sprawach sprawiedliwości i pokoju dla świata. Po drugie, mówi on, że ONZ jest powszechnym (to jest katolickim) ciałem dla ludzkości! To co on robi, to zastępowanie Kościoła katolickiego organizacją ONZ.
PAWEŁ VI PROMUJE NOWY PORZĄDEK ŚWIATA
PAWEŁ VI O WIELBIENIU CZŁOWIEKA
To jest bluźnierstwo. Paweł VI cytował tutaj herezję II Soboru Watykańskiego.
Oznacza to, że człowiek jest prawdą.
Pomyśl o tym zdumiewającym przekazie. Nie mówi on, że teologia, nauka o Bogu, jest najcenniejszą nauką; mówi, że najcenniejszą nauką jest poznawanie samego siebie i marzenie o swoim własnym sumieniu. Mówi także, aby długo przeżywać dzień wolny (to znaczy długo przeżywać dzień świąteczny), wolny od innych zobowiązań (być może bez uczestnictwa we Mszy?), wypełniony odkrywaniem tajemnic swojego własnego życia. Innymi słowy, chce on święta człowieka, bez żadnych innych zobowiązań. Jest to w wyraźny sposób kult człowieka.
Zauważ, że mówi on, że jesteśmy dla Ewangelii, jeśli Ewangelia jest dla człowieka.
PAWEŁ VI O BOŻYM NARODZENIU
Boże Narodzenie jest Narodzeniem się Jezusa Chrystusa. To nie są Narodziny naszego życia, ponieważ nie jesteśmy Jezusem Chrystusem. Ale to właśnie głosił Paweł VI.
Słowo użyte początek (z ang. incipient) oznacza „rozpoczęcie; na początkowym etapie”[102]. Tak więc Paweł VI mówi, że w Narodzeniu Chrystusa znajdujemy początkowe etapy życia człowieka. Oznacza to po raz kolejny, że człowiek jest Chrystusem.
To wyraźnie oznacza, że człowiek jest Samym Bogiem, który stał się człowiekiem, Panem naszym Jezusem Chrystusem.
Paweł VI był jawnym heretykiem i niekatolickim antypapieżem.
INNE ZMIANY DOKONANE PRZEZ PAWŁA VI
Paweł VI oddaje papieską tiarę
13 listopada 1964 roku Paweł VI pozbył się papieskiej tiary. Paweł VI wystawił tiarę na aukcji w Nowym Jorku.[106] Papieska tiara jest znakiem prawdziwej władzy papieża - trzy korony symbolizują dogmatyczną, liturgiczną i dyscyplinarną władzę papieża. Oddając ją, Paweł VI symbolicznie pozbył się autorytetu papiestwa (chociaż tak naprawdę nie miał żadnego autorytetu, ponieważ w rzeczywistości był on antypapieżem). Ale był to symboliczny akt tego, że był on satanistycznym infiltratorem, którego cała misja polegała na próbie zniszczenia Kościoła katolickiego. (Zwróćcie również uwagę na „kardynała” Ottavianiego, którego wielu błędnie uważa za prawdziwego konserwatystę, stojącego tuż obok antypapieża Pawła VI kiedy tego dokonuje).
PAWEŁ VI BYŁ RÓWNIEŻ WIELE RAZY WIDZIANY UBRANY W CHOSZEN
Paweł VI mający na sobie choszen, napierśnik używany przez masonów i arcykapłanów żydowskich
Zwróćcie uwagę na dwanaście kamieni, które reprezentują dwanaście plemion Izraela. Jest to nie tylko napierśnik żydowskiego arcykapłana, ale według Encyklopedii o Masonerii Mackeya, choszen jest również „noszony w (masońskich) amerykańskich kapitułach Royal Arch, przez arcykapłana jako oficjalna część jego oficjalnej ozdoby”. Choszen był częścią szaty, którą nosił Kajfasz, arcykapłana żydowskiej religii, który polecił ukrzyżować Pana naszego Jezusa Chrystusa.
Antypapież Paweł VI wielokrotnie nosił napierśnik choszen, znany również pod nazwą Pektorał Wyroków. Bóg pozwala aby takie rzeczy wyszły na jaw, aby pokazać ludziom, że ci ludzie są infiltratorami i wrogami Kościoła katolickiego.
Oprócz wszystkich herezji, które omówiliśmy w przemówieniach Pawła VI, był on człowiekiem, który autorytatywnie urzeczywistnił fałszywy sobór, zmienił Mszę katolicką na protestanckie nabożeństwo, zdeformował ryt każdego sakramentu. Zmienił materię i formę Eucharystii, Ostatniego Namaszczenia, Święceń Kapłańskich oraz Biskupich i Bierzmowania. Paweł VI chciał uśmiercić Chrystusa we Mszy (usuwając ją i zastępując ją falsyfikatem) oraz chciał uśmiercić Jego Kościół próbując całkowicie go zmienić.
W ciągu dwóch lat od zakończenia II Soboru Watykańskiego Paweł VI usunął indeks ksiąg zakazanych. Decyzje tą jeden z komentatorów słusznie nazwał „niewytłumaczalną”.
Kolejne ujęcie Pawła VI ubranego w choszen
Paweł VI zlikwidował przysięgę przeciw modernizmowi, w czasach, gdy modernizm kwitł jak nigdy dotąd. 21 listopada 1970 roku [107] Paweł VI wykluczył także wszystkich kardynałów w wieku powyżej 80 lat z udziału w wyborach papieskich. Paweł VI pozbył się dworu papieskiego, rozwiązał Gwardię Szlachecką oraz Gwardię Pałacową.[108] Paweł VI zniósł Tonsurę, wszystkie cztery Święcenia Niższe oraz stopień Subdiakonatu.[109]
„Paweł VI oddał muzułmanom Sztandar Lepanto. Historia flagi była czcigodna. Została zabrana od tureckiego admirała podczas wielkiej bitwy morskiej w 1571 roku. Podczas gdy papież św. Pius V pościł i odmawiał różaniec, liczna flota chrześcijan pokonała znacznie większą flotę muzułmańską, ratując w ten sposób chrześcijan przed niewiernymi. Na cześć cudownego zwycięstwa Pius V ustanowił Święto Matki Bożej Różańcowej, aby upamiętnić jej wstawiennictwo. W jednym radykalnym akcie Paweł VI wyrzekł się nie tylko niezwykłego chrześcijańskiego zwycięstwa, ale także modlitw i ofiar wielkiego papieża i świętego.”[110]
Za Pawła VI Święte Oficjum zostało zreformowane: obecnie jego podstawową funkcją są badania, a nie obrona wiary katolickiej.[111] Według tych, którzy widzieli film z wizyty Pawła VI
w Fatimie, nie pomodlił się on ani jednym Zdrowaś Maryjo.[112]
W 1969 roku Paweł VI usunął czterdziestu świętych z oficjalnego kalendarza liturgicznego.[113]
Paweł VI usunął uroczyste egzorcyzmy z obrzędu chrzcielnego. W miejscu uroczystych egzorcyzmów, wstawił opcjonalną modlitwę, która stanowi jedynie mimochodem odniesienie do walki z diabłem.[114]
Kolejne wyraźne ujęcie Pawła VI ubranego w choszen
Paweł VI wyraził zgodę na ponad 32 000 próśb kapłanów, którzy poprosili o zwolnienie z przysięgi i przywrócenie statusu świeckiego - największy exodus z kapłaństwa od czasu rewolucji protestanckiej.[115]
Katastrofalny wpływ Pawła VI był widoczny natychmiast. Na przykład, żaden kandydat w Holandii nie ubiegał się o przyjęcie do kapłaństwa w 1970 roku, a w ciągu 12 miesięcy wszystkie seminaria zostały zamknięte.[116] Duchowa destrukcja była wszędzie; niezliczone miliony opuściły Kościół; kolejne miliony przestały praktykować wiarę i wyznawać swoje grzechy.
I chociaż Paweł VI był przyczyną tej nieubłaganej katastrofy i duchowego zniszczenia, jak przebiegły wąż, którym był, to z wyrachowaniem odciągnął on uwagę od siebie. Prawdopodobnie
w najbardziej znanym cytacie zwrócił on uwagę, że do Świątyni Bożej wdarł się swąd szatana.
Kiedy Paweł VI złożył to oświadczenie, wszyscy patrzyli na kardynałów, biskupów i kapłanów, aby odkryć, gdzie może być ten swąd szatana. Patrzyli oni na wszystkich oprócz człowieka, który złożył to oświadczenie. Ale Paweł VI był w rzeczywistości swądem szatana, i złożył to oświadczenie, aby odciągnąć ludzi od siebie; i to mu się udało. Być może najbardziej przerażające jest to, że słynna wypowiedź Pawła VI, jest w zasadzie bezpośrednim odniesieniem do Apokalipsy Jana 9:1-3.
W Apokalipsie Jana widzimy bezpośrednie odniesienie do dymu szatana i do kogoś, kto otrzymuje klucz, aby go uwolnić. Antypapież Paweł VI nie miał kluczy Piotra, ale otrzymał klucz do studni przepaści. On był tym, który sprowadził dym szatana z wielkiego pieca; jak mówi on, przez jakąś szczelinę.
Jean Guitton, bliski przyjaciel Pawła VI, opowiedział o tym, co Paweł VI powiedział na ostatniej sesji Soboru Watykańskiego II: „To była ostatnia sesja soboru”, napisał Guitton, „najważniejsza, w której Paweł VI miał obdarzyć całą ludzkość nauką soboru. Tego dnia oznajmił mi to tymi słowami: 'Za chwilę zatrąbię na siedmiu trąbach Apokalipsy'.”.[118]
Tutaj Paweł VI znowu drwi z ludzi. Mówi, że Kościół jest w „samozniszczeniu” i „siebie rani”. Ponownie odnosi się on do samego siebie, ponieważ to on próbował go zniszczyć i ranić na każdym kroku!
PAWEŁ VI O „MAGII”
Oxford Illustrated Dictionary definiuje magię jako: „Fałszywa sztuka wpływania na wydarzenia poprzez okultystyczną kontrolę natury lub duchów; czary …”[120]
Katolicy nie mogą praktykować magii. Ale Paweł VI często mówił o magii.
Dlaczego Paweł VI mówił tak dużo o magii? Wierzymy, że to właśnie dlatego, że wiedział on, że to czarna magia pozwoliła mu, szatańskiemu infiltratorowi, oszukać świat, aby uważał go za papieża, aby następnie zniszczyć Mszę i prawie cały Kościół katolicki. Wiedział on, że to jego czarna magia pozwoliła mu ujść na sucho zmieniając ryt każdego sakramentu i narzucić światu swoją nową religię II Soboru Watykańskiego.
PAWEŁ VI PRZYZNAŁ ŻE JEGO KOŚCIÓŁ JEST NIERZĄDNICĄ BABILONU
W rozdziale 17 i 18 Apokalipsy Jana, przepowiedziane jest, że w czasach ostatecznych wyłoni się nierządnica, z miasta siedmiu wzgórz, którym jest Rzym. Nierządnica ta będzie deptać krew męczenników i świętych. Nierządnica ta jest wyraźnym przeciwieństwem niepokalanej oblubienicy Chrystusa, Kościoła katolickiego. Innymi słowy, nierządnica Babilonu będzie fałszywym kościołem Rzymu, który pojawi się w czasach ostatecznych. Pod koniec tej książki przedstawiamy dowody na to, że Nierządnicą Babilonu jest sekta II Soboru Watykańskiego, fałszywą oblubienicą, która wyłania się w Rzymie w czasach ostatecznych, aby zwieść katolickich wiernych.
W poniższym cytacie antypapież Paweł VI w gruncie rzeczy przyznaje, że jego nowy Kościół jest tym fałszywym Kościołem, przyznając, że jego „Kościół” odrzucił swój sprzeciw wobec świata, co charakteryzuje prawdziwy Kościół.
Tutaj Paweł VI przyznaje, że Kościół II Soboru Watykańskiego jest fałszywym Kościołem, który przystosował się do świata i przyswoił styl tego świata z gorliwością. Jest to oszałamiające przyznanie się Pawła VI. Przyznaje on to w tak wielu słowach, że Kościół posoborowy jest Nierządnicą Babilonu.
Kiedy połączy się fakt, że Paweł VI często nosił żydowski choszen, wraz ze wszystkimi innymi systematycznymi próbami zniszczenia całej Tradycji katolickiej, to otrzyma się solidne dowody, że był on satanistycznym żydowskim infiltratorem.
W rzeczywistości przodkowie Pawła VI byli pochodzenia żydowskiego. Tak naprawdę nazywał się Giovanni Montini. Rodzina Montini jest wymieniona w Golden Book of Noble Italian Heritage (1962-1964, s. 994): „Gałąź … szlacheckiej rodziny z Brescii … skąd pochodzi ich szlachetny herb i który potwierdza, że jest to pewny pień i założyciel, Bartholomew (Bartolino) de Benedictis, powiedział, że Montini był pochodzenia hebrajskiego.[129]
Kolejne zdjęcie Pawła VI ubranego w choszen
Udowodniliśmy, że Paweł VI był całkowitym odstępcą, który wierzył między innymi w to, że fałszywe religie są prawdziwe, że herezja i schizma nie są problemem, oraz że schizmatyków nie należy nawracać.
Jeśli akceptujecie II Sobór Watykański, nową Mszę czy nowe ryty sakramentalne - krótko mówiąc, jeśli akceptujecie religię posoborową - to to jest właśnie człowiek, za którego religią podążacie, jawnie heretycki infiltrator, którego cała misja polegała na usiłowaniu wywrócenia
i zniszczenia w jak największym stopniu wiary katolickiej.
Katolicy nie mogą mieć udziału w nowej Mszy (Novus Ordo) antypapieża Pawła VI i muszą całkowicie odrzucić fałszywy sobór i nowe ryty sakramentalne. Katolicy muszą całkowicie odrzucić Pawła VI jako niekatolickiego antypapieża, którym był. Katolicy muszą odrzucić i nie popierać żadnej grupy, która akceptuje tego odstępcę jako ważnego papieża, lub przyjmuje nową Mszę, lub II Sobór Watykański, lub nowe ryty sakramentalne Pawła VI.
PODPIS ANTYPAPIEŻA PAWŁA VI ZAWIERA TRZY SZÓSTKI
Oto zdjęcie podpisu Pawła VI
Mamy tu zdjęcie podpisu antypapieża Pawła VI. Jeśli odwrócisz go do góry nogami, zobaczysz, że są tam trzy wyraźne cyfry 6 (szóstki). Poniższe ujęcie to zbliżenie jego podpisu odwróconego do góry nogami. Trzy szóstki są jasne. O ile nam wiadomo, podpis Pawła VI zawsze pojawiał się w ten sposób.
Przypisy:
[1] Declaration of Archbishop Marcel Lefebvre, August, 1976; partially quoted by Bishop Tissier De Mallerais, The Biography of Marcel Lefebvre, Kansas City, MO: Angelus Press, 2004, p. 505.
[2] Osservatore Romano (the Vatican’s Newspaper), Dec. 14, 1972, p. 1.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/audiences/1972/documents/hf_p-vi_aud_19721206_it.htm
[3] Osservatore Romano, July 5, 1973, p. 1.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/audiences/1973/documents/hf_p-vi_aud_19730627_it.html
[4] The Papal Encyclicals, by Claudia Carlen, Raleigh: The Pierian Press, 1990, Vol. 3 (1903-1939), p. 82.
[5] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 230.
[6] Osservatore Romano, Nov. 16, 1972, p. 1.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/audiences/1972/documents/hf_p-vi_aud_19721108_it.html
[7] The Papal Encyclicals, Vol. 3 (1903-1939), pp. 313-314.
[8] L’Osservatore Romano, Oct. 11, 1973, p. 10.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/speeches/1973/september/documents/hf_p-vi_spe_19730922_delegati-aci_it.html
[9] L’Osservatore Romano, Jan. 20, 1972, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1972/documents/hf_p-vi_aud_19720112.html
[10] L’Osservatore Romano, Dec. 22, 1977, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1977/december/documents/hf_p-vi_spe_19771201_congresso-apostolatus-maris.html
[11] L’Osservatore Romano, Dec. 18, 1969, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/letters/1969/documents/hf_p-vi_let_19691124_vescovi-vietnam.html
[12] L’Osservatore Romano, Dec. 17, 1970, p. 7.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1970/documents/hf_p-vi_spe_19701203_arrivo-indonesia.html
[13] L’Osservatore Romano, July 14, 1977, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1977/documents/hf_p-vi_aud_19770706.html
[14] L’Osservatore Romano, Oct. 9, 1969, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/letters/1969/documents/hf_p-vi_let_19690822_varahagiri-venkah-giri.html
[15] L’Osservatore Romano, Dec. 25, 1975, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/apost_exhortations/documents/hf_p-vi_exh_19751208_evangelii-nuntiandi.html
[16] L’Osservatore Romano, Sept. 12, 1974, p. 2.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/speeches/1974/documents/hf_p-vi_spe_19740824_amabsciatore-india_en.html
[17] L’Osservatore Romano, Oct. 10, 1974, p. 7.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1974/documents/hf_p-vi_spe_19740927_allocuzione-iniziale.html
[18] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 238.
[19] L’Osservatore Romano, Oct. 11, 1973, p. 4.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1973/september/documents/hf_p-vi_spe_19730930_dalai-lama.html
[20] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1969/august/documents/hf_p-vi_spe_19690802_commiato.html
[21] L’Osservatore Romano, March 11, 1976, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1976/documents/hf_p-vi_spe_19760303_sacerdoti-shintoisti.html
[22] L’Osservatore Romano, Sept. 13, 1973, p. 8.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1973/documents/hf_p-vi_aud_19730905.html
[23] L’Osservatore Romano, Nov. 1, 1973, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1973/october/documents/hf_p-vi_spe_19731024_jeunesse-independante.html
[24] L’Osservatore Romano, Jan. 30, 1975, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1975/documents/hf_p-vi_spe_19750117_comunita-buddista.html
[25] L’Osservatore Romano, June 15, 1972, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1972/june/documents/hf_p-vi_spe_19720605_monaci-buddisti.html
[26] L’Osservatore Romano, June 23, 1977, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1977/documents/hf_p-vi_aud_19770615.html
[27] L’Osservatore Romano, June 21, 1973, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1973/june/documents/hf_p-vi_spe_19730608_patriarca-buddista.html
[28] L’Osservatore Romano, Sept. 21, 1972, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1972/september/documents/hf_p-vi_spe_19720909_ambasciatore-pakistan.html
[29] L’Osservatore Romano, Oct. 2, 1969, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1969/september/documents/hf_p-vi_spe_19690918_ambasciatore-pakistan.html
[30] L’Osservatore Romano, June 24, 1976, p. 4.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1976/documents/hf_p-vi_spe_19760604_ambasciatore-marocco.html
[31] L’Osservatore Romano, Dec. 22, 1977, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1977/december/documents/hf_p-vi_spe_19771202_delegazione-iran.html
[32] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 10.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/speeches/1969/august/documents/hf_p-vi_spe_19690801_comunita-islamiche_en.html
[33] L’Osservatore Romano, Aug. 7, 1969, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1969/documents/hf_p-vi_ang_19690803.html
[34] Denzinger 714.
[35] Decrees of the Ecumenical Councils, Vol. 1, pp. 550-553; Denzinger, The Sources of Catholic Dogma, B. Herder Book. Co., Thirtieth Edition, 1957, no. 39-40.
[36] L’Osservatore Romano, July 17, 1969, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1969/documents/hf_p-vi_aud_19690709.html
[37] L’Osservatore Romano, Dec. 20, 1973, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/messages/pont-messages/documents/hf_p-vi_mess_19731210_diritti-uomo.html
[38] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1975, p. 3.
[39] L’Osservatore Romano, April 23, 1970, p. 12.
[40] L’Osservatore Romano, Feb. 10, 1972, p. 3.
[41] L’Osservatore Romano, Jan. 27, 1972, p. 12.
[42] L’Osservatore Romano, July 14, 1977, p. 10.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1977/june/documents/hf_p-vi_spe_19770627_patriarcato-ecumenico.html
[43] L’Osservatore Romano o, Jan. 28, 1971, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1971/documents/hf_p-vi_aud_19710120.html
[44] L’Osservatore Romano, July 13, 1972, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1972/documents/hf_p-vi_ang_19720709.html
[45] L’Osservatore Romano, June 6, 1968, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1968/may/documents/hf_p-vi_spe_19680525_pellegrinaggio-bulgaria.html
[46] L’Osservatore Romano, Nov. 4, 1971, p. 14.
http://www.vatican.va/roman_curia/pontifical_councils/chrstuni/anc-orient-ch-docs/rc_pc_christuni_doc_19711025_syrian-church_fr.html
[47] L’Osservatore Romano, July 27, 1972, p. 12.
[48] L’Osservatore Romano, Jan. 1, 1976, p. 6.
[49] L’Osservatore Romano, March 18, 1971, p. 12.
[50] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 230.
[51] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 8.
[52] L’Osservatore Romano, Feb. 1, 1973, p. 12.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/audiences/1973/documents/hf_p-vi_aud_19730124_it.html
[53] L’Osservatore Romano, May 11, 1972, p. 4.
[54] L’Osservatore Romano, June 6, 1968, p. 4.
[55] L’Osservatore Romano, July 13, 1978, p. 3.
http://www.vatican.va/holy_father/paul_vi/speeches/1978/july/document/hf_p-vi_spe_19780701_metropolita-calcedonia_fr.html
[56] L’Osservatore Romano, Dec. 15, 1977, p. 4.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1977/november/documents/hf_p-vi_spe_19771130_chiesa-ortodossa-russa.html
[57] L’Osservatore Romano, July 13, 1972, p. 12.
[58] L’Osservatore Romano, May 24, 1973, p. 6.
http://www.vatican.va/roman_curia/pontifical_councils/chrstuni/anc-orient-ch-docs/rc_pc_christuni_doc_19730510_copti_fr.html
[59] L’Osservatore Romano, Jan. 21, 1971, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1971/documents/hf_p-vi_ang_19710117.html
[60] L’Osservatore Romano, June 19, 1969, p. 9.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1969/june/documents/hf_p-vi_spe_19690610_ecumenismo.html
[61] L’Osservatore Romano, Feb. 8, 1973, p. 7.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/homilies/1973/documents/hf_p-vi_hom_19730125.html
[62] L’Osservatore Romano, Sept. 6, 1973, p. 8.
[63] L’Osservatore Romano, Dec. 26, 1968, p. 4.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1968/december/documents/hf_p-vi_spe_19681212_ambasciatore-finlandia.html
[64] Denzinger 1000.
[65] L’Osservatore Romano, May 5, 1977, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1977/april/documents/hf_p-vi_spe_19770428_arc-canterbury.html
[66] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1969/august/documents/hf_p-vi_spe_19690802_chiesa-anglicana.html
[67] L’Osservatore Romano, April 18, 1968, p. 2.
[68] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 229.
[69] L’Osservatore Romano, Nov. 26, 1970, p. 7.
http://www.vatican.va/archive/aas/documents/AAS%2062%201970%20-%20ocr.pdf
[70] L’Osservatore Romano, Sept. 5, 1968, p. 10.
[71] The Papal Encyclicals, Vol. 5 (1858-1981), p. 227.
https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pawel_vi/encykliki/humane.html
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/encyclicals/documents/hf_p-vi_enc_25071968_humanae-vitae.html
[72] http://www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=16291 or http://www.wnd.com/2000/02/2916/
[73] L’Osservatore Romano, Feb. 17, 1972, p. 5.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1972/february/documents/hf_p-vi_spe_19720205_segretario-generale-onu.html
[74] L’Osservatore Romano, May 2, 1968, p. 4.
[75] L’Osservatore Romano, July 21, 1977, p. 6.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1977/july/documents/hf_p-vi_spe_19770709_segretario-onu.html
[76] L’Osservatore Romano, Oct. 15, 1970, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/messages/pont-messages/documents/hf_p-vi_mess_19701004_xxv-onu.html
[77] L’Osservatore Romano, June 17, 1976, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/messages/pont-messages/documents/hf_p-vi_mess_19760524_conferenza-onu.html
[78] L’Osservatore Romano, Sept. 22, 1977, p. 11.
[79] L’Osservatore Romano, June 15, 1978, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/letters/1978/documents/hf_p-vi_let_19780524_nations-unies.html
[80] L’Osservatore Romano, Feb. 11, 1971, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1971/documents/hf_p-vi_ang_19710207.html
[81] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 8.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1969/august/documents/hf_p-vi_spe_19690801_corpo-diplomatico.html
[82] L’Osservatore Romano, May 27, 1971, p. 5.
[83] L’Osservatore Romano, Dec. 2, 1971, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1971/november/documents/hf_p-vi_spe_19711118_presidente-austria.html
[84] L’Osservatore Romano, Jan. 20, 1972, p. 7.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1972/january/documents/hf_p-vi_spe_19720110_corpo-diplomatico.html
[85] L’Osservatore Romano, April 19, 1973, p. 9.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1973/documents/hf_p-vi_aud_19730411.html
[86] L’Osservatore Romano, Feb. 7, 1974, p. 6.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1974/documents/hf_p-vi_ang_19740127.html
[87] L’Osservatore Romano, Feb. 28, 1974, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1974/documents/hf_p-vi_spe_19740215_ambasciatore-spagna.html
[88] L’Osservatore Romano, Jan. 2, 1969, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1968/documents/hf_p-vi_ang_19681229.html
[89] L’Osservatore Romano, May 8, 1969, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1969/april/documents/hf_p-vi_spe_19690428_segretario-onu.html
[90] L’Osservatore Romano, July 24, 1969, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1969/documents/hf_p-vi_ang_19690720.html
[91] L’Osservatore Romano, Aug. 5, 1971, p. 12.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1971/documents/hf_p-vi_aud_19710728.html
[92] L’Osservatore Romano, Sept. 12, 1968, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1968/documents/hf_p-vi_aud_19680904.html
[93] L’Osservatore Romano, July 24, 1975, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1975/documents/hf_p-vi_ang_19750713.html
[94] L’Osservatore Romano, Oct. 7, 1976, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1976/documents/hf_p-vi_ang_19760926.html
[95] L’Osservatore Romano, Oct. 28, 1976, p. 4.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1976/documents/hf_p-vi_spe_19761016_giovanissimi-aci.html
[96] L’Osservatore Romano, Dec. 16, 1976, p. 4.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1976/documents/hf_p-vi_spe_19761204_associazione-comuni-italia.html
[97] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/messages/urbi_et_orbi/documents/hf_p-vi_mes_19761225_chrismas-urbi.html
[98] L’Osservatore Romano, June 19, 1969, p. 6.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/en/speeches/1969/june/documents/hf_p-vi_spe_19690610_cinquantesimo-oil.html
[99] L’Osservatore Romano, Dec. 25, 1969, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1969/documents/hf_p-vi_aud_19691217.html
[100] L’Osservatore Romano, Jan. 1, 1976, p. 11.
[101] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 1.
[102] The Oxford Illustrated Dictionary, p. 425.
[103] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 5. http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/angelus/1976/documents/hf_p-vi_ang_19761219.html
[104] L’Osservatore Romano, Sept. 24, 1970, p. 2.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/fr/speeches/1970/documents/hf_p-vi_spe_19700912_congresso-tomistico.html
[105] The Papal Encyclicals, Vol. 3 (1903-1939), p. 6.
[106] Fr. Joaquin Arriaga, The New Montinian Church, pp. 394-395.
[107] L’Osservatore Romano, Dec. 3, 1970, p. 10.
[108] George Weigel, Witness to Hope, p. 238.
[109] The Reign of Mary, Vol. XXVI, No. 81, p. 17.
[110] Mark Fellows, Fatima in Twilight, Niagra Falls, NY: Marmion Publications, 2003,p. 193.
[111] Mark Fellows, Fatima in Twilight, p. 193.
[112] Mark Fellows, Fatima in Twilight, p. 206.
[113] Nino Lo Bello, The Incredible Book of Vatican Facts and Papal Curiosities, Ligouri, MO: Liguori Pub., 1998, p. 195.
[114] The Reign of Mary, Vol. XXVIII, No. 90, p. 8.
[115] George Weigel, Witness to Hope, New York, NY: Harper Collins Publishers, Inc., 1999, p. 328.
[116] Piers Compton, The Broken Cross, Cranbrook, Western Australia: Veritas Pub. Co. Ptd Ltd, 1984, p. 138.
[117] L’Osservatore Romano, July. 13, 1972, p. 6.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/homilies/1972/documents/hf_p-vi_hom_19720629.html
[118] Jean Guitton, “Nel segno dei Dodici,” interview by Maurizio Blondet, Avvenire, Oct. 11, 1992.
[119] L’Osservatore Romano, Dec. 19, 1968, p. 3.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1968/december/documents/hf_p-vi_spe_19681207_seminario-lombardo.html
[120] The Oxford Illustrated Dictionary, Second Edition, p. 512.
[121] L’Osservatore Romano, Nov. 23, 1972, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/homilies/1972/documents/hf_p-vi_hom_19721112.html
[122] L’Osservatore Romano, Jan. 7, 1971, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1970/documents/hf_p-vi_aud_19701230.html
[123] L’Osservatore Romano, Sept. 26, 1974, p. 6.
[124] L’Osservatore Romano, May 22, 1975, p. 3.
[125] L’Osservatore Romano, May 18, 1969, p. 12.
[126] L’Osservatore Romano, March 9, 1972, p. 2.
[127] L’Osservatore Romano, July 12, 1973, p. 6.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/speeches/1973/june/documents/hf_p-vi_spe_19730623_collezione-arte-religiosa.html
[128] L’Osservatore Romano, Oct. 9, 1969, p. 1.
http://w2.vatican.va/content/paul-vi/it/audiences/1969/documents/hf_p-vi_aud_19691001.html
[129] Fr. Joaquin Arriaga, The New Montinian Church, p. 391.